STS Oferta


Na stronie bukmachera STS, znajdziemy ofertę kursową na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, takie jak: piłka nożna, koszykówka mężczyzn i kobiet, siatkówka, baseball, tenis ziemny, wyścigi motocyklowe itp.

W ofercie STS znajdziemy również kursy na niezwiązane ze sportem wydarzenia, czasem zabawne, czasem poważne. W chwili pisania tego artykułu w ofercie kursowej STS jest wystawiony kurs na to, który książe angielski zaręczy się jako pierwszy, William czy Harry!

Na stronie www firmy sts (www.sts.pl), możemy ściągnąć w formacie .pdf plik z ofertą na dziś, lub ofertą na jutro.
Jest również możliwość ściągnięcia pliku z ofertą tygodniową, ale trzeba brać pod uwagę możliwość zmiany kursów w przeciągu tygodnia, więc wiele z nich będzie już nieaktualnych. Najkorzystniej dla typerów, jest codziennie sprawdzić świeżą ofertę kursową STS.

Alternatywą dla oferty STS, są bumacherzy działający online, którzy uaktualniają swoje kursy na bieżąco i możemy sprawdzić ofertę w czasie rzeczywistym, czyli na żywo, na stronie bukmachera internetowego.

Nie do pominięcia jest również wygoda obstawiania przez internet, czego, niestety, na razie nie doczekaliśmy się, jeżeli chodzi o naszych rodzimych bukmacherów, ale zawsze możemy zacząć korzystać z oferty buka internetowego, który zapewni nam wygodę, bezpieczeństwo i brak 12% podatku od wygranych!

Sprawdź ofertę na mecze w Expekt!
Kliknij Tutaj >>>